Chronicles of Elyria

Opis gry keyboard_arrow_down
Chroniclesofelyria
0,00 / 5

Chronicles of Elyria to unikatowa gra MMORPG, która przy pomocy kampanii crowdfundingowej na kickstarterze zebrała ponad milion dolarów.

Fabuła ma być osadzona w średniowieczu, a głównym trzonem rozgrywki i cechą wyróżniającą będzie apekt symulacyjny. Gracze będą musieli skupić swoją uwagę na potrzebach swoich postaci, takich jak głód, pragnienie czy sen. Postacie będą mogły zawierać związki małżeńskie i płodzić potomstwo, które będzie bardzo istotne, ponieważ awatary graczy będą się starzeć i umierać ze starości, a wtedy gracz będzie mógł pokierować potomkiem swojego bohatera. Długość życia postaci w grze to w przybliżeniu rok w prawdziwym świecie.

Nietypowy system płatności ma polegac na wykupieniu "iskierki życia", która pozwoli na grę jedną postacią do czasu jej śmierci.

System rozwoju postaci pozwoli na doskonalenie się w wielu dziedzinach - nie tylko tych bojowych. Walka ma być zręcznościowa i rozbudowana.

Mimo, iż fabuła jest bardzo szczątkowa to ten tytuł ma szansę stać się rajem dla role playerów z powodu możliwości tej gry, która ma dać dla graczy dużo swobody.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz