Conan Exiles

Opis gry keyboard_arrow_down
Conanexiles
4,00 / 5

Conan Exiles to sandboxowy survival osadzony w uniwersum Conana Barbarzyńcy, które mieliśmy okazję poznać dokładnie w Age of Conan. Oba te tytuły łączy ten sam producent i wydawca, czyli FunCom.

Zaczynając grę wcielamy się w wyrzutka skazanego na wygnanie do dzikich pustkowi. Od samego początku musimy zadbać o pożywienie, wodę i schronienie dla swojej postaci. Ma być to jednak jedynie namiastką tego, co ma czekać na odważnych graczy. Dzikie pustkowia nie są takie puste, jak mogłoby się wydawać. Świat gry ma być otwarty, wielki i przede wszystkim bardzo żywy. Mimo, że zaczynamy grę z pustymi rękami i jako wygnaniec to możemy poprowadzić swoją postać drogą prosto do władzy i dominacji nad całym serwerem, na którym zdecydujemy się grać. Początkowo będziemy mogli wytwarzać tylko proste narzędzia, jednak z biegiem czasu będziemy w stanie budować całe miasta i fortece.

W grze spotkamy nie tylko dzikie bestie, na które będziemy mogli polować, ale także postacie niezależne, a nawet całe klany, które ostatecznie możemy zniewolić i zmusić do posłuszeństwa. Niewolników możemy wykorzystać do wielu celów, m.in. jako ofiar dla starożytnych, krwawych bóstw, których awatary będzie można przywoływać w ten sposób do "świata żywych". Przemierzając rozległy świat gry natrafimy także na tajemnicze ruiny, czekające na śmiałków, pragnących zdobyć skrywane w nich skarby.

Conan Exiles to pozycja skierowana wyraźnie do dorosłych graczy. Ci, którzy wolą samotną rozgrywkę będą mogli zrezygnować z serwerów multiplayerowych i założyć własny serwer, na którym będą grali sami.

Zobacz także

3 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz