Contract Wars
Shooter MMO Strzelanki Zręcznościowe 3d

Contractwars

Contract Wars to trójwymiarowa strzelanka, w którą możemy zagrać w oknie przeglądarki internetowej, przy pomocy jednej z sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Kongregate czy VK.

Gra jest dynamiczna i pełna akcja, a grafika wygląda naprawdę dobrze. Osoby posiadające starsze maszyny mogą wyłączyć efekty graficzne, które spowalniają im działanie gry, a opcji mają naprawdę sporo, więc raczej nikt nie powinien narzekać na optymalizację i problemy z płynnością rozgrywki. Contract Wars to pierworodne dziecię niezależnego, rosyjskiego studia AbsolutSoft, stworzone na silniku Unity 3D.

Nietypową kwestią jak na FPS-a jest RPG-owy system rozwoju postaci. Po każdym meczu otrzymujemy odpowiednią ilość doświadczenia, oraz złota i srebra co pozwala na udoskonalanie postaci. Jej umiejętności możemy rozwijać w sześciu różnych kierunkach - karierowicza, zwiadowcy, szturmowca, niszczyciela, snajpera bądź rusznikarza. Możemy także kupować nową i ulepszać już posiadaną broń.

Przygotowano kilka trybów rozgrywki PvE oraz PvP - Deathmatch, Team Elimination, Target Designation, Tactical Conquest oraz przeznaczony dla doświadczonych graczy tryb Hardcore.

Komentarze 0
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy gold sellerzy i boterzy z MMORPG powinni być karani w ten sam sposób?
Teksty Ico arrow down