Creative Destruction

Opis gry keyboard_arrow_down
Creative destruction mmorpg
5,00 / 5

Creative Destruction jest mobilnym odpowiednikiem Fortnite dla posiadaczy systemu Android. Rozgrywka opiera się na wieloosobowych walkach w trybie battle royale.


Warstwa Fabularna

Warstwa fabularna jest bliżej nieokreślona. Elementy środowiska oraz ubioru postaci wskazują na swego rodzaju miksturę realiów bliskich współczesności oraz sci-fi.

Rozgrywka

Rozgrywka opiera się na tradycyjnych zasadach trybu battle royale, praktycznie identycznych z tymi, które są prezentowane w Fortnite. Oprócz rozmaitego zestawu broni, dzięki którym możemy oczyszczać mapę z innych graczy, do naszej dyspozycji oddano system budowy fortyfikacji. Ważnym elementem rozgrywki jest więc pozyskiwanie zasobów i rozbudowa umocnień.

Mechanika walki oraz pozstałe funkcjonalności czerpią całymi garściami z produkcji studia Epic Games. Pokonani gracze pozostawiają po sobie skrzynki z ekwipunkiem, który wykorzystujemy na swoją korzyść w trakcie starć z kolejnymi graczami. Każda rozgrywka toczy się do momentu, gdy przy życiu pozstanie wyłącznie jeden gracz.

Technikalia

Creative Destruction aka C.K. umożliwia zabawę w jednym z kilku dostępnych wariantów rozgrywki - od solowego trybu w stylu "każdy na każdego" po możliwość prowadzenia walki parami i całymi zespołami. W każdym z trybów zasady zwycięstwa pozostają te same - ostatni żywy gracz lub drużyna wygrywa. Dostępne są także eventy sezonowe jak Soccer Royale nawiązujący do trwających właśnie mistrzostw świata w piłce nożnej.

Styl graficzny łudząco przypomina Fortnite. Pod względem technicznym gra oferuje solidną jakość trójwymiarowej grafiki, co przekłada się na stosunkowo wysokie wymagania sprzętowe.

Zobacz także

1 komentarzy