Crime Craft

Opis gry keyboard_arrow_down
Cc
3,55 / 5

56 głosów

Crime Craft to jeden z tych FPS-ów, na które wielu czekało od dłuższego czasu. 

CC to bardzo rozbudowana gra sieciowa, w której chodzi tylko i wyłącznie o porachunki gangów i wplecioną do tego policję.

Można powiedzieć, że to prototyp nadchodzącego tytułu - APB. Jednakże w CC znalazło się kilka rozwiązań, których nie będzie w All Points Bulletin. Są to głównie rozmaite umiejętności - aktywne, pasywne, a nawet profesje craftingowe.

W grze użyto świetnego rozwiązania - usunięto zwykłe lobby, a dodano miasto, po którym można chodzić, załatwiać questy i nabywać itemki.

Wszystko pięknie, ale to nie wszystko. Walka jest bardzo dobrze rozbudowana, bardzo dużo trybów gry: Deathmache, Teammache (obecnie bardzo duża ilość TM: Capture the Flag, Shootout i wiele innych). W rozgrywce bardzo zabrakło skakania, ale wynagradza to sprint i przewroty. Istnieją również modyfikacje do broni typu: naklejki (inny wygląd), celowniki, magazynki itp.

Rozgrywka toczy się w pewnym Amerykańskim mieście - zaczynamy na rynku przy ratuszu i istnieje możliwość przemieszczania się pomiędzy miejscami. Całość jest "doprawiona" świetną grafiką i doskonałym dźwiękiem.

Tu byłem. Duch.

62 komentarzy

Wyszukiwarka

Dodaj nas

Ankieta

Jaki wpływ mają na was opinie/komentarze innych osób na temat danej gry?

Wyniki

Screen dnia

Fun

Kalendarz