Crime Craft
Shooter MMO RPG Strzelanki Zręcznościowe Przygodowe

Crimecraft

Crime Craft to jeden z tych FPS'ów na które czekałem od dłuższego czasu, prawdopodobnie większości playerów nudzą się normalne, szare shooter,y w których podłączając się do room'a gramy 10 minut po czym i tak kończymy klęską.

CC to bardzo rozbudowana gra sieciowa w której chodzi tylko i wyłącznie o porachunki gangów i wplecioną do tego policją.

Można powiedzieć że to prototyp nadchodzącego tytułu - APB. Jednakże w CC znalazło się kilka rozwiązań których nie będzie w All Points Bulletin, m.in: skille, tu (uwaga) duża różnorodność: Active (Aktywne, typu: znikanie, rzut granatem), Passive (pasywne, typu: Szybsza regeneracja życia, więcej staminy) oraz tzw. skill craft: Tailoring, enginering, gunsmith, chemicalist - te pozwalają na tworzenie itemów.

W grze użyto świetnego rozwiązania - usunięto zwykłe lobby a dodano miasto po którym można chodzić, załatwiać questy i nabywać itemki.

Wszystko pięknie - ale to nie wszystko. Walka jest bardzo dobrze rozbudowana, bardzo dużo trybów gry: Deathmach'e, Teammach'e (obecnie bardzo duża ilość TM: Capture the Flag, Shootout i wiele innych). W rozgrywce bardzo zabrakło skakania... ale wynagradza to sprint i przewroty.

Istnieją również modyfikacje do broni typu: naklejki (inny wygląd), celowniki, magazynki itp.

Rozgrywka toczy się w pewnym Amerykańskim mieście - zaczynamy na rynku przy ratuszu i istnieje możliwość przemieszczania się pomiędzy miejscami.

Całość jest "doprawiona" świetną grafiką i doskonałym dźwiękiem.

Komentarze 62
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy przed wypuszczeniem patcha testujecie go na PTS (testowych serwerach)?