Critical Squad

Opis gry keyboard_arrow_down
Critical squad mmorpg
0,00 / 5

Critical Squad to trójwymiarowy shooter na zasadach Battle Royale, który oferuje intensywną akcję z wykorzystaniem współczesnej broni palnej oraz pojazdów.


Warstwa Fabularna

Akcja gry osadzona została we współczesnych realiach. Gracze mają do dyspozycji realistyczne rodzaje broni oraz pojazdów. Sama fabuła została maksymalnie uproszczona.

Rozgrywka

Gra Critical Squad to jedna z tych gier mobilnych, które mają do zaoferowania wysoką jakość rozgrywki i dynamikę dorównującą pecetowym odpowiednikom. Zabawa polega na walce o przetrwanie na opustoszałej wyspie. Przestrzeń życiową dzielimy z kilkudziesięcioma innymi graczami, jednak ostatecznie może zostać tylko jeden. Aby zbliżyć do zwycięstwa, należy więc skutecznie eliminować przeciwników. Torujey sobie drogę na podium głównie za pomocą broni palnej, a tu oddano nam do dyspozycji zarówno karabiny snajperskie, karabiny maszynowe, jak i jednoręczne pistolety.

Dodatkową atrakcją jest możliwość korzystania z pojazdów w trakcie gry.

Technikalia

W tej grze postawiono na dynamikę oraz wysokiej jakości trójwymiarową grafikę. Tę produkcję zaprojektowano na urządzenia mobilne.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie 50 zawodników.

Zobacz także

0 komentarzy