Danger Close

Opis gry keyboard_arrow_down
Danger mmorpg
0,00 / 5

Danger Close jest mobilną sieciową strzelanką w trójwymiarowej oprawie graficznej, która powstała z myślą o miłośnikach wieloosobowych gier mobilnych.


Warstwa Fabularna

Akcja Danger Close toczy się w wielu zamkniętych lokacjach o różnorodnym klimacie, w tym Dzikiego Zachodu, ale w ogólnym założeniu graczom na każdym kroku towarzyszą pojazdy, gadżety i detale rodem z filmów sci-fi. Przedstawione w grze bitwy są rozgrywane w różnych zakątkach wszechświata. Fabuła sama w sobie nie jest jednak istotna.

Rozgrywka

Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów rozgrywki, w tym popularny battle royale. Zabawa w każdym wariancie polega na eliminowaniu przeciwników za pomocą skutecznych strzałów z broni palnej. Uczestnicy zabawy mogą korzystać z całego szeregu rozmaitych rodzajów karabinów i pistoletów o większym lub mniejszym kalibrze, noży oraz granatów. Rozgrywka jest dynamiczna i prosta, co w przypadku urządzeń mobilnych wydaje się być kluczowe.

Technikalia

Danger Close prezentuje atrakcyjną trójwymiarową grafikę pozbawioną wielu obciążających sprzęt detali. Dzięki temu oglądane przez graczy sceny są przejrzyste i wyraźne nawet na niewielkich ekranach.

Zobacz także

0 komentarzy