Dark 3

Opis gry keyboard_arrow_down
Dark 3 mmorpg
5,00 / 5

Dark 3 to rozbudowany, mobilny tytuł MMORPG z otwartym światem, walką w czasie rzeczywistym i trójwymiarową grafiką. Twórcy gry inspirowali się kultowym World of Warcraft.


Warstwa Fabularna

System zadań wprowadza nas w szczegóły opowieści rządzącej światem Dark 3. Ogólnie rzecz ujmując, fabuła tego tytułu jest rozbudowana, ale niezbyt odkrywcza. Mamy do czynienia z zamieszkałym przez wiele rozmaitych ras świat fantasy, któremu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo w formie (początkowo bliżej nieokreslonej) mrocznej ciemności. Klimat mroku podkreśla także fakt, że jedną z grywalnych klas postaci jest władający umarłymi nekromanta.

Rozgrywka

Dark 3 oferuje rozległy otwarty świat, który możemy przemierzać wzdłuż i wszerz wraz z graczami z całego świata. Po wybraniu jednej z dostępnych klas postaci i rozpoczęciu właściwej rozgrywki przystępujemy do epickiej przygody, podczas której wciąż rozwijamy swoją postać. Rozwój naszego bohatera odbywa się na kilku płaszczyznach - możemy tradycyjnie rosnąć w siłę dzięki kolejnym poziomom doświadczenia i lepszemu uzbrojeniu, ale także zdobywać potężne relikty, ulepszać swoje wyposażenie oraz kolekcjonować księgi, dzięki którym odblokowujemy najbardziej śmiercionośne ataki.

W grze znajdziemy całą gamę przedmiotów, w tym uzbrojenia, przedmiotów kosmetycznych oraz wierzchowców.

Sednem zabawy w Dark 3 jest osiąganie celów kolejnych zlecanych nam misji, które nie tylko zaznajamiają z fabułą gry, ale także zapewniają ciągly rozwój postaci. Zaawansowani gracze mają do dyspozycji rozmaite tryby rozgrywki: wieloosobowe podziemia pełne najciekawszych zdobyczy i najbardziej wymagających przeciwników, dynamiczne zadania (w tym potężni wrogowie w otwartym świecie, czyli World Boss), a także PVP w postaci aren, drużynowych bitew i wojen frakcji.

Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym.

Technikalia

Dark 3 czerpie całymi garściami z najlepszych gier studia Blizzard (niektóre z występujących w grze modeli i grafik są niemal identyczne jak te z World of Warcraft czy Diablo III).

W grze funkcjonuje auto-tracker oraz mikropłatności.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz