Dark Ages
Gry MMO 2d RPG Przygodowe

F1570f1f053517b05478893bf266848a

Dark Ages to bezpłatna gra MMORPG w grafice 2d wydana przez firmę Kru Interactive. Świat gry jest umiejscowiony w dość klasycznym świecie jak na gry tego typu (uniwersum typowo fantastyczne: rycerze, smoki, magia itp). Gracz do wyboru ma pięć klas postaci: Warrior, Priest, Wizard, Rogue oraz Monk (szczególne zdolności w wschodnich sztukach walk). Same nazwy profesji bardzo dużo mówią, więc myślę, że nie ma sensu charakteryzować każdej z klas szczegółowo.

Grafika nie zachwyca, więc gra z pewnością nie przypadnie do gustu graczom lubiącym świetne efekty audio-wizualne. W grze jest położony ogromny nacisk na przyjazną atmosfere pomiędzy graczami i namiastkę rozrywki typu "Role-play". Producenci zapewniają, że gra jest bardzo silnie powiązana z historią, legendami oraz książkami z dawnych lat. Całość jest w języku angielskim, a więc tytuł powinien zainteresować tych, którzy znają ten język.

Podsumowując Dark Ages spodoba się tym, którzy lubią niszowe tytuły i stronią od masowych produkcji takich jak Metin2 czy Tibia.

Grę odnalazł: zdzislaw

Komentarze 23
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy przed wypuszczeniem patcha testujecie go na PTS (testowych serwerach)?