Delta Battle Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Delta battle royale mmorpg
5,00 / 5

Delta Battle Royale to sieciowy FPS z bardzo dobrą trójwymiarową grafiką, który jest jednak przeznaczony do zabawy na urządzeniach mobilnych.


Warstwa Fabularna

Podobnie jak w innych grach z tego gatunku, tak i w Delta Battle Royale fabuła jest szczątkowa. Liczy się akcja i tylko akcja. Wiemy tylko, że bohater odgrywany przez gracza jest członkiem specjalnego oddziału antyterrorystów, którzy biorą udział w hardcore'owym szkoleniu w pustynnym krajobrazie. Gra zawiera realistyczne elementy, które nawiązują do współczesności, jednak autorzy zadbali także o specjalną mapę w klimacie sci-fi.

Rozgrywka

Delta Battle Royale oferuje zręcznościową rozgrywkę wymagającą precyzji, sprytu i taktycznego podejścia do walki. Akcję obserwujemy w klasycznym pierwszoosobowym widoku i niczym w tradycyjnych strzelankach staramy się nie spuszczać wrogów z celownika. Gracze mają  do dyspozycji szeroki wachlarz broni, wśród której znalazły się repliki prawdziwych modeli. Arsenał można powiększyć znajdując broń rozrzuconą na mapie lub zabierając ją przeciwnikom.

W podstawowym trybie gry głównym celem jest wyeliminowanie wszystkich ludzkich przeciwników z pola bitwy. Zwycięzca meczu może być tylko jeden z graczy.

Technikalia

Delta Battle Royale jest produkcją niezależnego dewelopera, jednak może się pochwalić bardzo dynamiczną rozgrywką i wyjątkowo atrakcyjną szatą graficzną.

Gra powstała z myślą o urządznieach mobilnych.

Zobacz także

0 komentarzy