Diablo III

Opis gry keyboard_arrow_down
Diablo3
3,13 / 5

Trzecia odsłona kultowego Diablo została zrealizowana w całości w trójwymiarowej grafice.

Oprócz nowych doznań wizualnych gra oferuje przede wszystkim rozwinięcie linii fabularnej świata Sanktuarium. Pan Grozy powrócił, na katedrę w Tristram spadł tajemniczy meteoryt, który rozbudził piekielne zastępy, a odwieczny konflikt Wysokich Niebios z siłami Płonącego Piekła ożył na nowo. Rozpoczynając rozgrywkę gracze mogą wybrać jedną z sześciu postaci - czarownicę, szamana, łowczynię demonów, mnicha lub barbarzyńcę. Każda z tych postaci posiada swoją własną wersję lini fabularnej, więc przechodzenie gry kolejnymi postaciami w przypadku Diablo III nabiera głębszego znaczenia. Każda z nich posiada też swój własny, unikalny zestaw umiejętności, które możemy rozwijać odpowiednio do naszych postępów w grze.

Naszych bohaterów możemy uzbrajać i ubierać w rozmaite przedmioty, niekoniecznie tylko te znalezione. Znajdziemy tutaj ciekawy system craftingu, za który odpowiadają rzemieślnicy - postacie niezależne, które mogą wspomagać nas swoim wytworami w trakcie naszych przygód. Jeżeli postanowimy pomóc im ulepszyć ich warsztaty, to będą mogli nam zaoferować o wiele ciekawsze przedmioty. Dodatkowo występuje tutaj system run umiejętności, przy pomocy których możemy nawet całkowicie zmienić charakter i efekt wizualny danej umiejętności.

Udoskonalono system walki, który jest jeszcze bardziej dynamiczny, niż w poprzednich częściach. Podczas przedzierania się przez hordy wrogów możemy raczyć się doskonale skomponowaną, klimatyczną muzyką, która oddaje ducha serii. W porównaniu do poprzednich części udoskonalono interface, sterowanie i system najemników/towarzyszy. 

Grą możemy cieszyć się samotnie, lub w grupie maksymalnie czterech osób w trybie kooperacyjnym. Dla trybu PvP przygotowano areny, na których mogą rywalizować dwuosobowe drużyny. Gra jest systematycznie usprawniana i ulepszana.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz