Dino Stone Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Dino stone mmorpg
5,00 / 5

Dino Stone Online to mobilne MMORPG, które zabiera graczy do alternatywnej wizji prehistorii, w której ludzie żyją obok dinozaurów. Gra jest stosunkowo prosta i niewymagająca.


Warstwa Fabularna

Dino Stone Online to gra, której fabułę można uznać za fantastykę naukową, która obrazuje nietypowę wizję czasów prehistorycznych, zgodnie z którą dinozaury i ludzie żyją w tym samym czasie. Ludzkość jest podzielona na różne plemiona wypływające na swój sposób na świat oraz walczące między sobą o ziemię i zasoby. Gracze wcielają się w ludzi zyjących właśnie w tym okresie.

Rozgrywka

Ten tytuł oferuje nieskomplikowaną rozgrywkę na zasadach klasycznych MMORPG-ów, których akcja toczy się w czasie rzeczywistym. Gracze mogą wędrować po świecie gry, zdobywając wysposażenie oraz doświadczenie podczas atakowania postaci niezależnych. W trakcie zabawy mogą spotkać graczy z całego swiata, rozmawiać z nimi, walczyć lub udać się na wspólne przygody.

Każda z postaci posiada wyjątkową zdolność przemiany w dinozaura lub przyzwania gadziego pomocnika, która przydaje się w walce. W grze nie zabrakło także elementów surwiwalowych.

Technikalia

Dino Stone Online to nieskomplikowany tytuł z trójwymiarową oprawą graficzną, która w maksymalny sposób stara się zachować realizm.

Za tę gre odpowiada studio Mucaagames.

Zobacz także

0 komentarzy