Dinos Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Dinos royale mmorpg
5,00 / 5

Dinos Royale to zabawna, kolorowa gra twórców Guns Royale, która wprowadza prehistoryczny klimat do świata mobilnych strzelanek battle royale.


Rozgrywka

Podobnie do większości tytułów battle royale Dinos Royale nie posiada rozbudowanej fabuły, a rozgrywka opiera się na kolejnych potyczkach PvP z innymi graczami, w których ostatni żywy zawodnik zostaje ogłoszony zwycięzcą. W tej grze możliwy jest wybór jednego z przygotowanych wcześniej bohaterów, pośród których znaleźli się zarówno brutalni barbarzyńcy, żołnierze, piraci, a nawet jaskiniowcy i prehistoryczne bestyjki.

Podczas właściwej zabawy, czyli w trakcie trwania meczu, gracze zaczynają niemal tradycyjny dla gatunku wyścig po najlepsze uzbrojenie, ale nie tylko. Zawodnicy mogą oswajać wałęsające się po polu bitwy dinozaury. Oswojone gady służą jako wierzchowce. Podczas bezpośrednich starć z innymi graczami jeźdźcy mogą korzystać nie tylko z własnej broni, ale także zmuszać swoich podopiecznych do ataku. W dostępnym arsenale znalazła się broń z różnych epok. Gracze mają więc do dyspozycji takie narzędzia, jak maczugi, katany, kusze, karabiny snajperskie, granatniki itp.

Technikalia

Dinos Royale prezentuje wesoły, kolorowy, a zarazem pikselowy i nieco przerysowany styl trójwymiarowej grafiki. Mecze PvP trwają maksymalnie około pięciu minut.

Za tę produkcję odpowiada studio Wizard Games.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz