Dragon Ball Legends

Opis gry keyboard_arrow_down
Db legends mmorpg
5,00 / 5

Dragon Ball Legends jest mobilną, rywalizacyjną grą akcji wykorzystującą mechanikę kart. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów uniwersum Dragon Ball.


Warstwa Fabularna

Na potrzeby tej produkcji zostały przygotowane nowe przygody Goku oraz jego przyjaciół. Zabawa toczy się w świecie znanym z kultowej mangi opowiadającej o kosmicznych wojownikach. W grze można spotkać mnóstwo znanych i ikonicznych postaci (a także korzystać z nich jako własnych bohaterów).

Rozgrywka

Rozgrywka nie jest skomplikowana. Zabawa opiera się o potyczki w trybie 1 vs 1 przeciwko graczom z całego świata, którzy rywalizują w globalnym rankingu. Sieciowa rywalizacja jest podstawowym elementem Dragon Ball Legends.

Podczas walk gracze korzystają z szeregu podstawowych ruchów oraz specjalnych umiejętności. Najpotężniejsze zagrania są dostępne wyłącznie po użyciu specjalnych kart, których kolekcjonowanie jest jednym z filarów rozgrywki. Możliwe jest modyfikowanie bohaterów poprzez przypisywanie im konkretnych umiejętności oraz ulepszanie ich wraz z postępami w grze.

Technikalia

Za tę produkcję odpowiada studio BANDAI NAMCO. Gra oferuje wysokiej jakości grafikę, świetne animacje, efekty specjalne i wartką akcję w klasycznym uniwersum Dragon Ball.

W jednej potyczce może brac udział maksymalnie dwóch graczy.

Zobacz także

0 komentarzy