Dragon Lords: Glory and Honor

Opis gry keyboard_arrow_down
Dragon lords mmo
0,00 / 5

Dragon Lords: Glory and Honor to mobilne, tekstowe MMORPG z głęboką warstwą strategiczną pozwalającą na zarządzanie własnym fantastycznym królestwem.


Warstwa Fabularna

Gracz wciela się w monarchę świeżo powstałej monarchii. Jako przywódca swojego ludu musi mierzyć się z konsekwencjami każdej ze swoich decyzji. Niektóre z nich mogą mieć globalny zsięg, więc i bardzo poważne skutki. Świat, w którym przyszło mu żyć, to fantastyczna kraina, w której nieumarli czy orkowie liczą się na równi z ludźmi. Wśród grywalnych ras pojawiają się dwie wspomniane wcześniej oraz inne, np. krasnoludy, elfy czy ludzie.

Rozgrywka

Gracze zarządzają swymi włościami, podejmując strategiczne decyzje. Decydują o tym, kiedy i jakie budowle zostaną wzniesione w obrebie granic królestwa, przypisują swoim poddanym konkretne zawody, nadzorują badania nad nowymi technologiami, a także prowadzą wojny. Z drugiej strony występuje tu głęboka warstwa fabularna. Pozwala ona między innymi na rozwój bohatera, zdobywanie doświadczenia i nowych umiejętności czy wyruszanie na wyprawy po skarby.

Świat gry jest wspólny. Uczestnicy zabawy mogą zakłądać sojusze, a także atakować królestwa innych graczy w drodze do totalnej dominacji lub absolutnej harmonii na mapie świata.

Technikalia

Tekstowa rozgrywka w tej produkcji została urozmaicona przez schludny interface oraz klimatyczne ilustracje.

Za tę aplikację odpowiada ekipa z Mighty Dragon Studios.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz