Dragon Project

Opis gry keyboard_arrow_down
Dragon project mmorpg
5,00 / 5

Dragon Project to kooperacyjne RPG z wysokiej jakości oprawą graficzną oraz zręcznościową walką, którego fabuła została umiejscowiona w bogatym świecie fantasy pełnym gigantycznych potworów. Mangowa stylistyka i mechaniki zawarte w grze sprawiają, że nietrudno ją pomylić z takimi hitami, jak chociażby TERA czy Vindictus.


Warstwa Fabularna

Gracze wcielają się w role łowców z misją, którą jest walka z potworami zagrażającymi okolicy. Sprawa jest poważna, bo na szali jest nie tylko życie sąsiadów i znajomych, ale także przyjaciół i członków rodzin bohaterów. Gdy nadchodzi zagrożenie, czas chwycić za broń i udowodnić, że na świecie wciąż nie brakuje siły, odwagi i nadziei.

Rozgrywka

Ta produkcja ARPG umożliwia sieciową rozgrywkę dla maksymalnie czterech osób - przypadkowych lub przyjaciół. Gracze mogą wspólnie walczyć przeciwko gigantycznym bossom nazywanym Behemotami. Są to rozmaite potwory, golemy, smoki, a niekiedy nawet olbrzymy przypominające pluszowe maskotki.

Uczestnicy zabawy korzystają z umiejętności postaci, które sa przypisane do broni. Wraz z postępami w rozgrywce, można ulepszać broń, która zapewnia coraz lepszą skuteczność w walce. Dostępne są także setki kamieni magii. Dzieki nim bohaterowie mogą posiąść całkiem nowe moce i znacznie się wzmocnić.

Technikalia

Dragon Project może się poszczycić bardzo dobrej jakości trójwymiarową oprawą graficzną i dynamiczną, płynną akcją. Za tę produkcję odpowiada studio goGame.

Kooperacyjna rozgrywka jest dostępna dla maksymalnie czterech graczy.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz