Dragon Raja

Opis gry keyboard_arrow_down
Dragonraja
2,90 / 5

10 głosów

Dragon Raja to klasyczne MMORPG z levelowaniem, craftingiem, handlem, gildiami i masą systemów, które są niezbędne w takiej grze. Jest to jeden z niewielu MMORPG-ów stworzonych na podstawie książki.

Na samym początku bóg Zebus stworzył tajemniczy kontynent, który nazywał się Dragoon. Posiadał on wiele krain górzystych i pustyń. Był zamieszkiwany przez osiem Wielkich Klanów. Spośród nich Dragon Clan był najlepszy, posiadał wielką mądrość i zrozumienie, a co najważniejsze - moc magiczną. Największą siłą w tym klanie był Dragon Lord, który kontrolował osiem legendarnych kamieni runicznych. Mówiono, że kontrolowanie tych kamieni, to jak kontrolowanie wszystkich klanów. Świat Dragon Raja to miejsce, gdzie wielu bohaterów musi stawić czoła wspólnemu celu. Wszystko to na podstawie powieści "Dragon Raja" koreańskiego pisarza Lee Yeongdo.

Tak po krótce prezentuje się fabuła omawianej produkcji. W grze są trzy nacje do których możemy dołączyć - Yllse, Vyseus i Zypern i które będziemy reprezentować w otwartym, globalnym koflikcie. Cała gra jest oparta na silniku 2D, który wcale nie jest powalający. 

Tu byłem. Duch.

9 komentarzy