Dragon Revolt

Opis gry keyboard_arrow_down
Dragon revolt mmorpg
5,00 / 5

Dragon Revolt jest jednym z tych mobilnych MMORPG-ów, które zawstydzają dużą część gier komputerowych. Rozbudowana fabuła, obszerny, zróżnicowany i szczegółowy, otwarty świat fantasy oraz wysoka jakość trójwymiarowej grafiki to najlepsze przykłady znaków szczególnych tej gry.


Warstwa Fabularna

Sześć zwaśnionych ras podzielonych na dwie frakcje globalnego konfliktu odkopuje niemal zapomniany topór wojenny, gdy światem wstrząsa jeden ze starożytnych smoków. Gracze wcielają się w bohaterów stających po wybranej stronie i rozpoczynają przygodę. Każde zadanie odkrywa przed graczem kolejne szczegóły historii rozbudowanego uniwersum high fantasy.

Rozgrywka

Dragon Revolt prezentuje rozwiązania niemal klasyczne dla gatunku. Gracze przemierzają obszerny, otwarty świat gry zamieszkały przez przez rozmaite fantastyczne istoty. Wypełniając kolejne zadania zlecane przez NPC, plądrując podziemia, a nawet walcząc z innymi graczami, postać zdobywa doświadczenie niezbędne do rozwoju. Każda ze stron konfliktu ma dostęp do kilku klas postaci, co jednak nie ogranicza swobody w wypracowaniu własnego stylu, dzięki drzewkom talentów.

Gra posiada mnóstwo funkcji, z których najważniejszą dla wielbicieli MMO jest możliwość prowadzenia bitw PvP w otwartym świecie na masową skalę.

Technikalia

Dragon Revolt prezentuje wysokiej jakości oprawę audiowizualną, która przerasta fakt, iż jest to produkcja mobilna. Dodatkowo rozgrywka jest bardzo dynamiczna i efektowna, a sterowanie proste i intuicyjne.

Za tę grę odpowiada ekipa ze studia Snail Games.

Zobacz także

0 komentarzy