Dream Of Mirror Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Domo
2,71 / 5

Dream of Mirror Online lub DOMO to MMORPG z grafiką 3D, którego fabuła jest osadzona w klimatach starożytnej mitologii chińskiej.

Mamy tutaj na prawdę wielką styczność z całą architekturą i kulturą tamtego okresu i miejsca. Całość rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, wewnątrz tzw. "Kunlan Mirror". Historia sugeruje nam, że gracz musi wejść do tego świata, aby zaprowadzić pokój na świecie.

Warto wspomnieć o wielu systemach i funkcjonalnościach, które nadają DOMO kształtu prawdziwego MMORPG-a - gildie, crafting, pety, mounty, dungeony, a nawet możliwość zawierania małżeństw. Atrakcji jest rzecz jasna o wiele więcej.

Mamy tutaj do czynienia z bardzo gładką i casualową grafiką, która na pewno nie będzie pasowała dla wszystkich. Bardzo ciekawym aspektem gry, są przerywniki filmowe, które pojawiają się dosyć często. Oprócz tego mamy do dyspozycji trzynaście bardzo unikalnych klas (blademaster, dancer, doctor, fencer, hunter, martial artist, mercenary, merchant, musician, shaman, thief, witch doctor, wizard) i cztery rasy (human, shura, sprite, sylph).

Tu byłem. Duch.

Zobacz także

14 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz