Drift King: Survival

Opis gry keyboard_arrow_down
Driftkingsurvival
3,00 / 5

Drift King: Survival to wyścigowa gra akcji, która została zrodzona przez niezależne, rosyjskie studio Destiny Development.

W tej grze będziemy mogli rywalizować ze znajomymi w jednym z trzech trybów sieciowych - Survival, Hunger i Freestyle. Nazwa tej gry prawidłowo wskazuje na to, że jej głównym elementem jest umiejętność wykonywania przez graczy efektownych driftów. 

Wraz ze startem gry dostaniemy do użytku 26 pojazdów wzorowanych na legendarnych modelach z prawdziwego świata. Każdy z pojazdów możemy tuningować i personalizować. Każdy z nich charakteryzuje się też inną fizyką i zachowaniem na drodze. Rywalizować będziemy mogli na jednej z sześciu dostępnych map.

Niestety nie dostaniemy tutaj otwartego świata, ani możliwości wspólnej gry z dziesiątkami, czy nawet setkami innych graczy. Twórcy dodali dla swego dzieła na Steamie tag MMO prawdopodobnie jedynie ze względu na globalny czat, który pozwala na interakcję wszystkich aktywnych graczy oraz globalny ranking. Poza tymi funkcjami nie należy się spodziewać po tej grze cech prawdziwego MMO.

Zobacz także

0 komentarzy