Drunk-Fu: Wasted Masters

Opis gry keyboard_arrow_down
Drunkfu
0,00 / 5

Drunk-Fu: Wasted Masters to humorystyczna gra, która opiera się na potyczkach, podczas których zostaje wyłoniony ostatni, który będzie pił tego wieczoru. Taka jest przynajmniej oficjalna, fabularna wersja wydarzeń.

W ogólnym założeniu jest to produkt, który opiera się w całości na technice niezbyt precyzyjnego kontrolowania bohaterów, którzy zachowują się dosłownie jak szmaciane laleczki. Akcja gry ma miejsce w barze i opowiada ogólnie o bójkach i bijatych jego najwierniejszych bywalców. Nie trzeba dodawać, że są to postacie, które mają problemy z utrzymaniem równowagi nawet leżąc. Dodatkowo nasze postacie podczas walki mogą nie tylko starać się sprawić ból przeciwnikom przy pomocy własnych pięści i ogólnie ciała, ale mogą też sięgać po rozmaite przedmioty, które znajdują się na arenach (np. krzesełka, kije bilardowe, kije baseballowe itp.)

Gra pozwala na treningi z botami, potyczki z przyjaciółmi w trybie lokalnym oraz na pełnoprawne, sieciowe PvP. Mamy tutaj kilka trybów rozgrywki, kilka aren i możliwość wspólnego grania dla maksymalnie ośmiu osób.

Naszych pijanych mistrzów możemy także personalizować, dobierając odpowiednie ubrania i dodatki.

(Gra jest dostępna od jakiegoś na urządzenia mobilne, w kwietniu 2017 wystartowała z wczesnym dostępem na Steamie.)

Zobacz także

0 komentarzy