Durango

Opis gry keyboard_arrow_down
Durango
0,00 / 5

Durango to mobilne MMORPG, którego akcja toczy się w dziwnych realiach, będących mieszanką czasów prehistorycznych oraz współczesnych.

Twórcy tego tytułu postawili sobie za cel zaprezentowanie świata gry w sposób, w jaki wg. współczesnych naukowców wyglądała nasza planeta w czasie ery mezozoicznej. Występują tutaj rozmaite gatunki zwierząt, które podobno przemierzały Ziemię zaraz przed nastaniem tak zwanej epoki lodowcowej. Oprócz zwierząt w grze możemy spotkać także innych graczy, którzy będą reprezentować współczesnych ludzi - ubranych w jeansy, jeżdzących na motocyklach i lubujących się w broni palnej. Podczas eksplorowania i przygód będziemy mogli znaleźć rozmaite części, przedmioty, pojazdy czy nawet budynki, które przypominają te, znane z naszej rzeczywistości. Fabuła gry nie została jeszcze opublikowana, jednak można już snuć domysły o historii, opierającej się o nieudane eksperymenty z klonowaniem wymarłych gadów lub może coś zupełnie innego.

Durango ma zachwycać szczegółową grafiką oraz możliwościami jakie niosą ze sobą gry survivalowe, bo oprócz otwartego świata i rozwoju postaci, który znamy z gier MMORPG, Durango ma właśnie posiadać także cechy solidnego survivala, więc będziemy musieli zadbać o podstawowe potrzeby naszych postaci.

Warto dodać, że rozmaite gatunki dinozaurów będzie można oswajać, ujeżdżać i wykorzystywać w walce. Oczywiście będzie można na nie także polować.

Zobacz także

0 komentarzy