Dying Light: Bad Blood

Opis gry keyboard_arrow_down
Dying light bad blood mmorpg
5,00 / 5

Dying Light: Bad Blood jest unikatowym połączeniem rozgrywki PvP i PvE z zasadami battle royale i światem wypełnionym wygłodniałymi zombie. To polska, sieciowa gra, która oferuje wyjątkowo dynamiczną, płynną rozgrywkę, doskonałą oprawę graficzną i pierwszorzędny klimat.


Warstwa Fabularna

Akcja Dying Light: Bad Blood toczy się w tym samym uniwersum, co fabuła innych gier z tej rodziny. Świat ogarnął chaos wywołany przez plagę zombie spowodowaną rozprzestrzenieniem się tajemniczego wirusa o globalnym zasięgu. Gracze znajdują się w mieście Haran opanowanym przez różne, szczególnie niebezpieczne odmiany zombie, które stają się jeszcze groźniejsze po zmroku.

Rozgrywka

Podstawą rozgrywki w tej grze jest rywalizacja na zasadach inspirowanych battle royale. Każda bitwa jest intensywna i niezwykle dynamiczna. Starcia koncentrują się głównie na walce wręcz, co w połączeniu z dopracowanym systemem parkour oraz ciosów specjalnych (w stylu kopniaków, przerzutów itp.) zapewnia widowiskowy efekt. Gracze zmagają się nie tylko z żywymi przeciwnikami, ale także z hordami wszechobecnych zombie.

W zalezności od wybranego trybu, ilość biorących w zabawie osób oraz jej zasady ulegają zmianie, jednak w każdym wypadku gracze zostają zrzuceni na wypełnionej nieumarłymi mapie, aby ostatecznie wydostać się z niej na pokładzie helikoptera bez zbytniego uszczerbku na zdrowiu. Podczas właściwej rozgrywki zawodnicy wykorzystują zebrane na mapie wyposażenie, ale mogą także pozyskiwać krew zarażonych, by rozwijać postać, zapewniając jej dodatkowe poziomy.

Technikalia

Dying Light: Bad Blood to polska gra, za której produkcję odpowiedzialne jest studio Techland. Oficjalnie jest samodzielnym dodatkiem do Dying Light z 2015 roku.

Doskonała oprawa audiowizualna i wyjątkowo realistyczny (a zarazem krwawy i brutalny) styl graficzny nadają tej produkcji wyjątkowego klimatu. Gra powstała na silniku Chrome Engine 6. generacji.

We wspólnej zabawie może brać udział maksymalnie 12 graczy.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Na jakim modelu powinna działać nasza wersja Lost Ark Online?

Wyniki

Obrazek dnia

Eso

Kalendarz