Era of Legends

Opis gry keyboard_arrow_down
Era of legends mmorpg
1,00 / 5

Era of Legends to dopracowane MMORPG z otwartym światem, bogatą fabułą i wysokiej jakości trójwymiarową grafiką. Co najciekawsze, to produkcja mobilna, która jakością dorówuje wielu PC-towym odpowiednikom.


Warstwa Fabularna

Warstwa fabularna w Era of Legends jest solidnie dopracowana i nie ogranicza się jedynie do jej odkrywania przez prosty system zadań. Świat Eminoor tętni życiem, będąc domem dla niezliczonej ilości fantasycznych istot. Rozgrywka toczy się w otwartym świecie, a uczestnicy zabawy nie są zmuszani do odkrywania historii liniowo quest po queście. Gracze mają bardzo dużą swobodę w tym zakresie.

Historia Eminoor zmierza ku krytycznej chwili. Krainami od lat targają wojny. Jeżeli nikt nie podejmie zdecydowanych działań, spory zwaśnionych frakcji mogą wkrótce doprowadzić do tego, że świat zmieni się w siedlisko demonów.

Rozgrywka

W pełni trójwymiarowe środowisko gry i otwarty świat umożliwiają niemal nieograniczoną eksplorację na lądzie i w powietrzu. Jest to dość rzadkie zjawisko, jak na produkcję mobilną, ale to dopiero początek atrakcji. W tej grze nie zabrakło znanych i lubianych rozwiązań, klasycznych dla MMORPG-ów, które nadają tej produkcji poważniejszej intonacji. Oprócz systemu questów, pośród których znajduje się mnóstwo nietuzinkowych, nieograniczających się jedynie do "pójdz, zabij, wróć", w grze znalazł się system petów, crafting, dungeony, klany, eventy, raidy, opcje społecznościowe oraz mnóstwo zabawy w duchu PvP.

Dla grających w szkole, pracy, na randce lub podczas niedzielnego obiadu z rodziną przygotowano system automatycznej walki, który pozwala choć na chwilę oderwać wzrok od ekranu tabletu. Walka opiera się na systemie targetingu i aktywnym korzystaniu z umiejętności postaci.

Technikalia

Era of Legends jest grą, która stoi na bardzo wysokim poziomie pod względem audiowizualnym, nawet pomijając fakt, że docelową platformą są urządzenia mobilne.

Rozgrywka toczy się w otwartym świecie, w którym można spotkać setki innych graczy.

Zobacz także

0 komentarzy