Ether Saga Odyssey

Opis gry keyboard_arrow_down
Ether
3,39 / 5

Ether Saga Odyssey to gra twórców Perfect World która wzorowana jest na Chińskiej wersji KDXY, jest to jeden z nowszych i popularniejszych tytułów na zachodzie. Gra bazowana jest na czterech, wspaniałych i już klasycznych powieściach Chińskiej literatury "Podróż na zachód". ESO dysponuje bardzo ładną grafiką połączoną ze stylem anime. ESO jako gra, sama w sobie posiada wiele unikatowych rozwiązań, które będą gratką dla niejednego gracza.

- Różnorodne rasy i klasy - W grze znajdziemy trzy unikatowe frakcje: Shenzu, Renzu i Yaoh, jak i sześć grywalnych klas: Rogue, Ranger, Oracle, Conjurer, Dragoon, Shaman. Każda klasa posiada odmienny system gry.

- Znajdziemy tu także bardzo przyjemny system skilli - Gracze od tej pory nie będą musieli się trudzić z powrotem do swoich mistrzów by uczyć się nowych mocy, gdyż nowych mocy uczymy się podczas swojej wędrówki! - Crafting jest bardzo różnorodny, 9 różniących się od siebie umiejętności wytwarzania na pewno ucieszą nie jednego gracza któremu grind i questy się już przejadły.

- Niesamowitym rozwiązaniem jest tutaj także system reputacji! Otóż każda rasa potworów ma swoją frakcję u której gracz może zdobywać reputacje co umożliwia dostęp do nowych mocy, kontynentów jak i wielu innych wspaniałych rzeczy. - Ciekawym urozmaiceniem, jest tutaj również system urodzin - Każda postać będzie otrzymywać specjalne umiejętności i moce podczas swoich urodzin.

- Zwierzaczki - Każdy gracz podczas pierwszego logowania do gry otrzymuje swojego zwierzaka. Oczywiście nie zmienia to faktu że może łapać coraz to nowsze zwierzęta które będą wspólnie przemierzać rozległy świat.

- Nowy system zadań i nawigacji - Gracze nie będą już zagubieni podczas wykonywania questów - Autorzy postarali się o GPS dzięki któremu możemy zobaczyć gdzie mamy się udać.

Cocher

Zobacz także

21 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz