Everybody's RPG

Opis gry keyboard_arrow_down
Everybodys rpg mmorpg 1
5,00 / 5

Everybody's RPG to mobilne RPG, które zostało wyposażone w sieciowe funkcje ciekawie urozmaicające rozgrywkę. Stylowa grafika w stylu retro nadaje grze sympatycznego klimatu.


Warstwa Fabularna

Wraz z postępami w rozgrywce gracze są wprowadzani w kolejne szczegóły dotyczące opowieści o świecie fantasy, w którym przyszło im przeżywać swoje przygody. Ten świat pełen jest niezwykłych, magicznych istot oraz postaci o nadnaturalnych zdolnościach.

Rozgrywka

Rozgrywka w Everybody's MMO polega na instancjowanych, pseudoturowych walkach, w których gracze kontrolują wielu bohaterów o różnych specjalizacjach i cechach. Kontrola podczas walki jest jednak ograniczona, ponieważ bohaterowie walczą automatycznie. Podobnie wygląda też kwestia wykonywania dodatkowych zadań i rozwijania profesji. Tradycyjnie podstawą zabawy jest ciągły rozwój i wyposażanie postaci w coraz lepszy ekwipunek oraz parcie przez główną linię fabularną.

Gra została przygotowana do rozgrywki sieciowej, więc udostępnia graczom różne możliwości interakcji. Najważniejszą funkcją są walki PvP pomiędzy graczami.

Technikalia

Za tę mobilną produkcję charakteryzującą się prostą, pikselową grafiką w stylu retro odpowiada studio Nomad Games.

Zobacz także

0 komentarzy