Extopia

Opis gry keyboard_arrow_down
Extopia mmorpg
5,00 / 5

Extopia jest rozbudowaną grą akcji oferującą satysfakcjonującą rozrywkę zarówno dla zwolenników PvP, jak i PvE. Mnóstwo opcji personalizacji broni i postaci, sandboksowy edytor dla trybu battle royale, a także rozmaite tryby rozgrywki - to jest właśnie Extopia.


Warstwa Fabularna

Gra zabiera uczestników zabawy do niezbyt odległej przyszłości, w której znany nam świat zniknął. W jego miejscu pojawił się ląd zwany "Oasis", który uznawany jest za swego rodzaju raj w samym sercu przepełnionej chaosem planety. O władzę nad "Oazą" walczą różne frakcje. Gracze muszą opowiedzieć się po stronie jednej z nich.

Rozgrywka

Dynamiczna, zręcznościowa rozgrywka w jednym z wielu dostępnych trybów została zaprojektowana z myślą o jak najwyższej grywalności i satysfakcji płynącej z gry. Najbardziej sztandarowe mechaniki i rozwiązania dla gatunku FPS zawarto i w Extopii, a prócz tego dodano rozmaite innowacje, jak chociażby system DIY. Dzięki tej funkcjonalności gracze mogą cieszyć się niemal nieograniczoną swoboda w budowaniu i destrukcji otoczenia w trybie battle royale. Ten system odpowiada także za personalizację skórek broni, a nawet projektowanie całych map.

Gracze mogą bawić się w jednym z wielu trybów, zarówno kooperacyjnych, jak i rywalizacyjnych.

Technikalia

Extopia jest skierowana do dorosłych odbiorców. Za tę produkcję odpowiada studio Kingsoft.

Zobacz także

0 komentarzy