Fiesta Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Fiesta
3,34 / 5

Fiesta Online to bardzo ciekawa produkcja MMO od stajni Outspark.

Gra posiada trzy wyjściowe klasy, do której dołączamy jeszcze dwie, podczas postępu w zabawie (pierwsza na 20 poziomie, druga na 60). Posiada grafikę w stylu anime, która niestety nie wszystkim się spodoba. Jeżeli mówimy o oprawie audiowizualnej, to na pewno widać w niej nutkę optymizmu. Wszystko jest bardzo kolorowe, baśniowe i z pewnością nie pozwoli nam powrócić do jakichś psymistycznych myśli.

Poza tym Fiesta Online oferują wszystko to, czego nie powinno zabraknąć w prawdziwym MMORPG-u: system rozwoju postaci, gildie, dungeony, raidy, pvp, handel czy questy. Pojawia się tu także możliwośc zawierania małżeństw oraz ciekawy system mistrzów i uczniów, umożliwiający szybszy rozwój postaci, która będzie trenowała pod okiem swego mistrza (także gracza).

Klasy postaci:

Fighter - standardowy wojownik w tej produkcji, jak i w innych MMORPG-ach. Bardzo dobrzy w walce wręcz i bronią białą, posiadają najwięcej punktów życia i obrony. Są biegli w używaniu broni jednoręcznych i dwuręcznych.

Mage - typowa klasa rzucająca zaklęcia. Mogą narobić bardzo wielu szkód rzucając czary z dystansu, jednakże są niezwykle wrażliwi przy walce w zwarciu. Mają małą ilość punktów zycia i minimalne zdolności obronne.

Cleric - kapłani to typowi bufferzy w party. Mają wiele skilli buffujących i leczących członków drużyny, przez co stają się bardzo cenioną klasą. Są najsbałszymi w grze, jednakże bardzo potrzebnymi przy grze zespołowej.

Archer - posługują się łukami i zadają obrażenia generalnie tylko z dystansu. Są w stanie zadać bardzo wiele obrażeń w krótkim czasie z daleka, zaś narażeni zostają przy walce wręcz.

Joker - świetny w walce na krótki dystans. Zadaje ogromne obrażenia, w krótki okresie czasu.

Crusader - heroiczna klasa, która jest dostępna po osięgnięciu 60 lvl-u inną klasą.

Tu byłem. Duch.

Zobacz także

27 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz