Flight or Fight

Opis gry keyboard_arrow_down
Flight or fight mmorpg
4,00 / 5

Flight or Fight to sieciowa gra akcji w atmosferze survival horroru, która zachęca dorosłych graczy dojrzałym, tajemniczym klimatem, grafiką na wysokim poziomie i rywalizacją na zasadach battle royale.


Warstwa Fabularna

Świat coraz bardziej pogrąża się w chaosie z uwagi na rozprzestrzeniający się wirus zdolny do przemiany zwykłych ludzi w ekstremalnie agresywne zombie. Gracze wcielają się w specjalistów, którzy zostają wysłani z misją ekstrakcyjną. Muszą pozyskać próbki wirusa z terenu opanowanego przez zainfekowanych. Od tych badań zależą losy ludzkości, więc gra jest warta świeczki.

Rozgrywka

Rozgrywka jest dynamiczna, a podczas zabawy graczom cały czas towarzyszy mroczny klimat grozy. Obserwując poczynania swoich bohaterów w perspektywie pierwszoosobowej, w zależności od wybranego trybu, gracze mają do spełnienia różne cele. Wraz ze startem gry udostępniono tryby: Battle Royale, Extraction oraz Drop Zone. Zasady ostatecznie w każdym wypadku sprowadzają się do rywalizacji pomiędzy ludzkimi uczestnikami zabawy, którzy muszą mieć się na baczności nie tylko przed innymi graczami, ale także i przed rozmaitymi monstrami wałęsającymi się po mapie. Jak się okazuje, zombie to nie jedyne zmartwienie. Podczas zabawy gracze zdobywają punkty doświadczenia oraz wirtualną walutę, która może być wymieniona na zakup przedmiotów kosmetycznych.

Technikalia

Flight or Fight został stworzony na najaktualniejszej wersji silnika Unreal Engine i może się pochwalić szczegółową i wyjątkowo realistyczną oprawą audiowizualną. W grze wystąpują cykle dnia i nocy oraz zmienne warunki pogodowe. Za produkcję odpowiada studio Outer Planet.

Zobacz także

0 komentarzy