Football Story

Opis gry keyboard_arrow_down
Footballstory mmorpg
0,00 / 5

Football Story to innowacyjne, sportowe MMO, umożliwiające graczom z całego świata wcielanie się w początkujących "ulicznych" piłkarzy, którzy wraz ze wzrostem swoich umiejętności mogą aspirować na profesjonalnych zawodników. W tej grze kontrolujemy wyłącznie jedną postać, a nie całą drużynę.


Warstwa Fabularna

Football Story oferuje ciekawą kampanię fabularną, która pomaga graczom na zrozumienie odgrywanej przez siebie postaci. W tej grze każdy na początku rozgrywki jest zwykłym chłopakiem z sąsiedztwa, który marzy o wielkiej piłkarskiej karierze. Kampania to tylko wstęp do właściwej walki o sławę, która polega na wieloosobowych potyczkach i rywalizacji pomiędzy graczami z całego świata.

Rozgrywka

Football Story łączy w sobie wiele gatunków gier, prezentując jednocześnie coś zupełnie nowego. Samo wprowadzenie kampanii fabularnej do sieciowej gry nie jest powszechną praktyką, jednak to nie wszystko. Każdy z graczy kontroluje zarówno w "codziennym życiu", jak i na murawie, wyłącznie jednego zawodnika - wybranego przez siebie na początku gry bohatera, który będzie z nim aż do samego końca. Na boisku może się więc wydarzyć wszystko, ponieważ drużyny, które nie będą pracować nad taktyką i komunikować się na odpowiednim poziomie, mają bardzo niewielkie szanse na skuteczne prowadzenie gry. Każdy z piłkarzy posiada swoje indywidualne statystyki, które może rozwijać za pomocą zdobywanych podczas zabawy poziomów, podobnie jak w klasycznych produkcjach MMO oraz MMORPG. Liczy się więc nie tylko zręczność, współpraca i odpowiednia strategia, ale także doświadczenie.

Gracze mogą zakładać własne kluby, próbować sił z systemem losowego matchmakingu lub starać się o przyjęcie do wybranego przez siebie składu. Najważniejszy jest i tak rozwój indywidualny, więc niezależnie od wybranej ścieżki, gra jest warta świeczki.

Technikalia

Oprawa wizualna Football Story zabiera graczy w nostalgiczną podróż. Stylistyka retro nadaje grze wyjątkowego klimatu.

Za produkcję odpowiada studio Crytivo.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz