Forgotten Tales

Opis gry keyboard_arrow_down
Forgotten tales mmorpg
5,00 / 5

Forgotten Tales to polska gra MMORPG w oldschoolowym klimacie, która została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych.


Warstwa Fabularna

Forgotten Tales ma rozbudowaną linię fabularną, którą gracze odkrywają w trakcie wykonywania kolejnych zadań zlecanych przez postacie niezależne. Świat gry zamieszkują niezliczone fantastyczne rasy, takie jak elfy, trolle, smoki czy nieumarli.

Rozgrywka

Gra umożliwia kooperacyjną rozgrywkę w gronie znajomych lub samotną wędrówkę w świecie wypełnionym przez różne monstra, postacie niezależne oraz innych graczy. Ci, którzy nie lubią współpracować, mogą postawić na ciągłą rywalizację i udział w wielu aktywnościach PvP, w tym duealach z napotkanymi w grze ludźmi. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym i wbrew pozorom w praktyce prezentuje się bardzo ciekawie. Tradycyjnie dla gatunku MMORPG sednem zabawy jest ciągły rozwój postaci przez zdobywanie doświadczenia, podnoszenie statystyk i zdobywanie coraz lepszego sprzętu.

Oprócz klasycznych rozwiązań, gracze mają dostęp do rozbudowanego systemu handlu, rzemiosła oraz housingu, który umożliwia budowanie całych miast.

Technikalia

Styl graficzny tej produkcji jest prosty, kolorowy i dwuwymiarowy.

Forgotten Tales wyfrunęło spod skrzydeł polskiego DM Game Studio.

Zobacz także

0 komentarzy