Forsaken World

Opis gry keyboard_arrow_down
2406bc8809900c24a11d3dd76620e7e4
3,49 / 5

 Już od pierwszych zapowiedzi gry, Forsaken World wywoływał skrajne emocje. Dla jednych był to epicki i przełomowy MMORPG, a dla innych kolejny, darmowy i zwykły tytuł. Jedno jest jednak pewne – wobec FW nie da się przejść obojętnie.

Zaczynamy od wybrania rasy postaci. W sumie mamy ich „aż” pięć:

  • Ludzie
  • Krasnoludy
  • Elfy
  • Stoneman
  • Kindred

Każda z nich jest przypisana do konkretnej klasy, więc np. nie uda nam się zagrać Stoneman’em Magiem. A szkoda, bo chciałbym zobaczyć ogromnego „kamiennego”, rzucającego umiejętności magiczne.

Ogromny wybór postaci gwarantuje, że na pewno znajdziemy coś dla siebie. Mamy tu zarówno typowych dps’ów (Warrior, Mage, Assassin), supporterów (Priest, Bard), tanka (Protector) oraz nowe „zjawisko” w dziedzinie MMO – Wampira. Jest to o tyle ciekawa postać, że nie można jej przypisać do żadnej z w/w rodzajów. Ogromne obrażenia i zdolność samoleczenia sprawiają, że Krwiopijca jest prawdziwą maszynką do zabijania.

Przez 90% czasu (podobnie jak we wszystkich grach PWE) będziemy wykonywać – najczęściej – nieskomplikowane questy. Pozostała część upłynie nam na dungeonach i instancjach.

Powiem krótko, Forsaken World to... trójwymiarowa wersja Battle of the Immortals. Identyczne mechanizmy, które odziela jedynie inny klimat. Niemniej, jest to jeden z najbardziej dopracowanych i najlepszych F2P na rynku. POLECAM!

Zobacz także

102 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz