Furry Quest Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Furry quest mmorpg1
0,00 / 5

Furry Quest Online to mobilne MMORPG umożliwiające graczom wcielenie się w futrzastego herosa w świecie pełnym aniołów i demonów.


Warstwa Fabularna

Pomimo iluzorycznej prostoty ta produkcja ma zawiłą fabułę czerpiącą całymi garściami z religijnej mitologii. W świecie gry występują cztery główne rasy: Good Archangels, Bene Elohims, Evil Azazels oraz Red Dragons. Przed tysiącami lat wybuchł trwający do dziś konflikt. Zaczął się od przekonania, że niektóry zostali wybrani przez Stwórcę, by zniszczyć pozostałych. Doprowadziło to do zawiązania niebezpiecznych sojuszy, które zachwiały równowagę we wszechświecie.

Gracz wciela się w przedstawiciela wybranej rasy, a jego ostatecznym celem jest zakończenie odwiecznej wojny.

Rozgrywka

Sama rozgrywka rzeczywiście nie jest wymagająca. Tekstowe środowisko gry nie pozwala na zbyt wiele akcji, jednak każde zadanie jest obszernie opisane, pozwalając graczom na lepsze odgrywanie postaci.

Tradycyjnie dla gatunku, gracze skupiają się na ciągłym rozwoju swoich futrzastych bohaterów przez podnoszenie ich statystyk i zdobywanie coraz lepszego ekwipunku. Dostępnych jest mnóstwo zadań fabularnych, a także tryb PvP i globalny ranking. Uczestnicy zabawy mogą rywalizować podczas automatycznych potyczek. Nie mają zbyt wielkiego wpływu na przebieg walk, więc kluczem do sukcesu w tym przypadku jest odpowiednie przygotowanie swojego czempiona.

Technikalia

Gra Furry Quest Online to w rzeczywistości mobilne MMO w stylu przeglądarkowego MMO.

Jest to niezależna produkcja, którą można polecić nawet dla najmłodszych.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz