Genshin Impact

Opis gry keyboard_arrow_down
Obraz 2021 08 11 093559
3,71 / 5

Genshin Impact to multiplatformowa darmowa fabularna gra akcji, wyprodukowana i wydana przez chińskie studio miHoYo.

Akcja Genshin Impact rozgrywa się w świecie Teyvat, w którym znajdują się siedem różnych narodów, każdy z nich jest powiązany ze specyficznym żywiołem i rządzony przez związanego z nim boga. Postać gracza, Podróżnik, wędrował przez wiele światów ze swoją bliźniaczą siostrą. Gdy chcieli opuścić Teyvat, rodzeństwo zostało rozdzielone przez nieznanego boga. Przyjdzie nam więc podróżowanie z towarzyszką Paimon po świecie, aby odszukać zaginionej siostry.

Gracz steruje postacią Podróżnika z perspektywy trzeciej osoby, mając równocześnie możliwość szybkiego przełączenia na inne postacie. Przyjdzie nam zwiedzać ogromny otwarty świat, zbierać surowce i wytwarzać przedmioty i podejmować różne wyzwania. System walki opera się na wykorzystaniu magii żywiołów i ich reakcji między sobą. Rozgrywka wieloosobowa jest dostępna w formie trybu współpracy, w którym może brać udział maksymalnie czterech graczy.

Gra posiada system gachy, z której zdobywamy nowe postacie oraz najlepsze dostępne bronie. Używamy do tego tak zwanych "Primogemów" które możemy zdobyć z misji, osiągnięć, eksploracji, różnych wydarzeń oraz wyzwań.

Genshin Impact czerpał sporo inspiracji z innej gry zwanej The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz