Giant.io

Opis gry keyboard_arrow_down
Giant io mmorpg
5,00 / 5

Giant.io to kolejna gra z gatunku battle royale, która realizuje pomysły Fortnite w mobilnej odsłonie. Trójwymiarowa grafika, system budowania i wartka akcja gwarantowane.


Warstwa Fabularna

Fabuła jest najmniej istotnym i najmniej dopracowanym elementem tej produkcji. Gracze wiedzą niewiele o konflikcie, w którym biorą udział. Akcja toczy się w bliżej nieokreślonej rzeczywistości, w której możliwa jest zmiana zwykłych ludzi w olbrzymy.

Rozgrywka

Giant.io to trzecioosobowa strzelanka, co oznacza, że rozgrywkę obserwujemy zza pleców prowadzonej postaci, a podczas walki najważniejsza jest precyzja w celowaniu, ponieważ dostępny arsenał składa się głównie z broni palnej. Podczas zabawy gracze mogą przeszukiwac okolicę w poszukiwaniu lepszego sprzętu, a także zbierać surowce, które mogą być wykorzystane do konstruowania własnych zabudowań. Możliwe jest także korzystanie z rozmaitych pojazdów, dzięki którym gra nabiera większego tempa.

Tradycyjnie dla gatunku battle royale każdy z graczy dysponuje tylko jednym życiem na czas meczu. Wygranym zostaje ten, kto jako ostatni pozostanie na placu boju w jednym kawałku. Za eliminowanie pozostałych graczy przyznawane są specjalne punkty. Po zebraniu odpowiedniej ilości prowadzony przez gracza bohater zmienia się w giganta, który może siać spustoszenie niczym Godzilla, niszcząc konstrukcje i depcząc przeciwników.

Technikalia

Gra prezentuje bardzo przyjemną dla oka trójwymiarową grafikę, która stoi na zadowalającym poziomie, zważywszy na to, że docelową platformą sa urządzenia mobilne. W jednym meczu może brać udział maksymalnie 30 graczy.

Za Giant.io odpowiada studio Navo Games.

Zobacz także

0 komentarzy