Goat Simulator MMO

Opis gry keyboard_arrow_down
Goatmmo
3,00 / 5

Goat Simulator MMO to nic innego jak MMORPG, w którym gracze wcielają się w role epickich kóz (zwierząt, nie tych z nosa).


Warstwa Fabularna

Fabuła tej gry zabiera graczy do fantasycznej i mocno pokręconej krainy, w której nie brak magii, krasnoludów, elfów i rzecz jasna kóz. Ta produkcja tryska humorem na każdym kroku, jednocześnie zawierając mnóstwo nawiązań do najpopularniejszych produkcji spod znaku magii i miecza.

Rozgrywka

Sama rozgrywka jest równie zakręcona, co i fabuła. Zabawa rozpoczyna się od wybrania klasy swojego koziego bohatera. Może to być wojownik, mag, łowca, łotrzyk lub... mikrofalówka. Tradycyjnie dla gatunku sednem gry jest ciągły rozwój postaci, a ten odbywa się podczas wykonywania dziesiątek zadań i ubijania krwiożerczych potworów, np. ptaków dodo wielkości kurczaków. Zdobywanie kolejnych poziomów wzmacnia bohaterskie kozy i umożliwia im zadzieranie bród wyżej niż zazwyczaj.

Technikalia

Goat Simulator MMO to w rzeczywistości nic innego, jak kolejna wersja popularnego symulatora kozy produkcji studia Coffe Stain.

Gra tryska specyficznym, MMORPG-owym humorem.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz