GodsWar Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Godswar
2,79 / 5

GodsWar Online to naprawdę prosty i przyjemny MMORPG, wraz z naprawdę banalnie wyglądającą grafiką i rozgrywką.

Co odróżnia grę od konkurencji? Na pewno głównym atrybutem jest temat przewodni gry, czyli mitologia grecka i wojna pomiędzy dwoma głównymi miastami - Spartą i Atenami.

W grze został zaimplementowany ciekawy system petów, a także botów i wbudowany AFK, który pozwala na automatyczny grind postaci bez naszego udziału. Z początku dostaniemy wiele zadań do wykonania, jednakże  szybko następuje ending. W omawianej produkcji mamy cztery klasy postaci:

  • Warrior - typowy tank, który zbiera na siebie ogromne ilości wrogów. Mogą wyrządzać co prawda duże szkody, jednakże ich największą zaletą jest wysoka ilość punktów życia i obrony.
  • Champion - typowy DPS w GWO. Postać używa włóczni, aby wyrządzać naprawdę kolosalne szkody hordom przeciwników. Brakuje im co prawda wysokiej obrony, jednakże rekompensuje to ilość zadawanych obrażeń.
  • Priest - typowy buffer w party. Posiada potężne zaklęcia wspomagające i lecznicze, które są wręcz bezcenne w drużynie. Włada głównie czarami ofensywnymi i jest najbardziej pożądaną osobą do party.
  • Mage - kolejny DPS w GWO, jednakże atakujący z dystansu. Posiadają mocarne zaklęcia, które mogą bez problemu miotać przeciwnikami. Niestety, posiadają słabą obronę i punkty życia, przez co są bardzo podatni na ataki.

Tu byłem. Duch.

Zobacz także

25 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz