GraalOnline Classic

Opis gry keyboard_arrow_down
Graalonline mmorpg
0,00 / 5

GraalOnline Classic jest pociesznym, kolorowym MMORPG przeznaczonym na urządzenia mobilne. Produkcja polecana nawet dla najmłodszych.


Warstwa Fabularna

GraalOnline Classic zabiera graczy do fantastycznego, wypełnionego baśniowymi istotami świata, w którym przejażdżki na gigantycznych żółwiach i korzystanie z magii są zupełną codziennością.

Rozgrywka

Zabawa mocno przypomina klasyczne gry retro MMO. Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, umożliwiając graczom branie udziału w wieloosobowych bitwach. Oprócz tradycyjnego poszukiwania przygód i niekończącego się rozwoju postaci, uczestnicy zabawy mogą personalizować wygląd swoich bohaterów, zaprojektować własny domek (i zaprosić znajomych na imprezkę), a nawet zająć się pozyskiwaniem eksponatów do swojej kolekcji egzotycznych robaków. Tymi ostatnimi można bez przeszkód handlować z innymi graczami.

W grze nie zabrakło także masowego PvP. Gildie gromadzące wielu użytkowników mogą budować własne fortece, a także wybierać się na podbój twierdz rywalizujących z nimi grup graczy.

Technikalia

Gra charakteryzuje się bardzo prostą stylistyką dwuwymiarowej grafiki i wieloma możliwościami interakcji ze światem gry. Polecana zwłaszcza dla tych, którzy szukają odskoczni od tytułów skupiających się na ciągłym grindzie.

Za tę grę odpowiada niezależne studio Toonslab.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz