Grand Fantasia

Opis gry keyboard_arrow_down
Grandfantasia
3,48 / 5

Grand Fantasia jest kolejną grą ze stajni Aeria Games.

Gra posiada wiele podstawowych rzeczy jakie powinny znaleźć się w prawdziwym MMORPG czyli gildie, PvP, garść skilli, ładne drzewko profesji i jakiś crafting oraz możliwość ulepszania przedmiotów, a także mounty dla ułatwienia życia. Egzamin podstawowy gra zdała na 5-/6.

Grafika bajkowa, ale to nie znaczy odrazu, że gra jest dla małych dzieci.

Teraz trochę o wyróżniających się aspektach gry. Po pierwsze niesamowity system Spritów (czyt. duszków - petów). Możemy posiadać do trzech takich sługusów, którzy dla nas zdobywają minerały, skóry oraz inne przedmiowy z których mogą robić dla nas ekwipunek. Biorąc to na rozsądek - wychodzi znacznie taniej i szybciej. Dodatkowo jeden z naszych duszków może nas wspomagać w walce i zbierać loota. Nie są to jednak bezmyślni niewolnicy, ponieważ musimy dbać o ich nastrój (lepszy nastrój = szybciej zdobywane doświadczenie), a ich kondycja jest ograniczona. 

W grze zaaplikowany jest również system reputacji. Polega on na tym, że jak wykonujemy questy np. dla Royal Kaslow Familly zyskujemy u niej reputację, która jest niezbędna do kupna różnych niepospolitych przedmiotów. Jest jeszcze pare drobnych szczegółow, ale nie chcę się tak straszliwie rozpisywać.

Grę oceniam ogólnie na zasłużone 5 w skali szkolnej. Bardzo dobra dla niedzielnych graczy, jak i dla stereotypowych no-lifów.

Tu byłem. Duch.

Zobacz także

20 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz