Grow Stone Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Grow stone online mmorpg
4,00 / 5

Grow Stone Online to bardzo nietypowe MMORPG, które powstało z myślą o urządzeniach przenośnych. W tej grze wszystko kręci się wokół tytułowych kamieni, które możemy zbierać, ulepszać i wykorzystywać do różnych celów, na przykład do walki z postaciami niezależnymi i innymi graczami.


Warstwa Fabularna

Gra Grow Stone Online oferuje całą masę zawartości, wśród której znalazła się zaprojektowana specjalnie na potrzeby tego tytułu linia fabularna. Mogłoby się wydawać, że gra o kamieniach nie może być zbyt interesująca - nic bardziej mylnego. Świat gry wypełniony jest po brzegi miejscami i stworzeniami, z których każde ma swoją historię. W grze znalazły się też rozmaite fantastyczne rasy (grywalne), a podstawą rozwoju postaci są tradycyjne questy, zlecane przez bohaterów niezależnych.

Rozgrywka

W Grow Stone Online wszystko toczy się wokół kamieni. Oprócz wykonywania mniej lub bardziej zawiłych zadań, aby rozwijać postać, będziemy musieli zająć się "hodowlą" kamieni. W instancjowanych lokacjach imitujących kopalnie możemy je wydobywać, a następnie łączyć ze sobą, by uzyskać coraz lepsze i potężniejsze kamyki. Używamy ich jako broni, więc niezwykle istotne jest to, by nigdy nam ich nie zbrakło oraz to, by miały jak najwyższe statystyki. Kamienie możemy pozyskiwać także z pokonanych przez nas przeciwników.

Gra nie więzi nas jednak bez końca w kopalniach i kamieniołomach - mamy tutaj system dungeonów, raidy, gildie, PvP, handel, a więc wszystko to, czego w MMORPG zabraknąć nie powinno. Rozgrywka ze znajomymi lub nieznajomymi może toczyć się bez żadnych przeszkód. Twórcy gry pomyśleli nawet o dodatkowych profesjach jak wędkarstwo, które może nieco urozmaicić zabawę.

Sterowanie postacią odbywa się w bardzo intuicyjny sposób, wystarczyć dotknąć ekranu w odpowiednim miejscu, by postać wykonała daną akcję. Gra toczy się w całości w czasie rzeczywistym.

Technikalia

Grow Stone Online jak na tytuł mobilny oferuje całkiem sporo zawartości i daje sporo swobody graczom.

Pod względem audiowizualnym gra prezentuje się na poziomie retro. Mamy tutaj grafikę w stylu pixel art, którą można przyrównać do dawnych tytułów na przenośne konsole Nintendo. Stylistyka grafiki nawiązuje do mangi i anime.

W grze występują mikropłatności oraz auto-tracker.

Zobacz także

0 komentarzy