Guardian Prelude

Opis gry keyboard_arrow_down
Guardian prelude mmorpg
5,00 / 5

Guardian Prelude to mobilne MMORPG pozwalające na dużą swobodę w prowadzeniu rozgrywki w barwnym i rozległym świecie fantasy.


Warstwa Fabularna

Gracze, klasycznie dla gatunku, poznają kolejne rozdziały opowieści zawartej w Guardian Prelude podczas wykonywania kolejnych zadań zlecanych przez postacie niezależne. Dopracowana warstwa fabularna pozwala na zagłębienie się w tą historię i branie udziału w epickich wydarzeniach. Na pozór trywialna opowieść o bohaterach odważnie rzucających się na ratunek swojemu światu w rzeczywistości jest barwa i rozmaita, stanowiąc doskonałe pole dla odgrywania postaci.

Rozgrywka

Choć w Gurdian Prelude nie uświadczymy w pełni otwartego świata, to jednak mapy, na których toczy się rozgrywka, są sporych rozmiarów. Oprócz tej kwestii, w grze nie zabrakło żadnych niezbędnych dla solidnego MMORPG-a elementów. Gracze mają mnóstwo możliwości rozwoju i personalizacji postaci oraz interakcji z innymi uczestnikami zabawy we współdzielonym świecie.

Pośród klasycznych mechanik pozwalających na grupowanie się graczy, handel, pozyskiwanie sprzętu z pokonanych wrogów itp., w grze pojawia się ciekawy system pupilków. Przyjazne graczom stwory nie są jedynie kosmetycznym detalem, ale aktywnie wspomagają swoich właścicieli podczas walk. Możliwe jest także wymienianie się towarzyszami pomiędzy użytkownikami.

Akcja gry toczy się na każdym etapie w czasie rzeczywistym.

Technikalia

Guardian Prelude wyróżnia się sympatycznym stylem trójwymiarowej grafiki i dużą swobodą w trakcie zabawy. Gra jest przeznaczona nawet dla młodszych graczy.

Za produkcję odpowiada studio Cool It Studio.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz