Guns of Icarus Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Gunsoficarus
3,00 / 5

Guns of Icarus Online to sieciowa gra akcji, której fabuła przenosi graczy do zniszczonego apokalipsą świata.

Świat gry jest bogaty i szczegółowo dopracowany. Na każdym kroku widać wyraźną inspirację steampunkiem i dieselpunkiem. Zgodnie z lore Guns of Icarus Online trwająca jakieś sto lat wojna całkowicie zrujnowała miasta, rolnictwo, przemysł i ekonomię, a na niebie pojawiły się rozmaite machiny latające, które były odpowiedzią na kończące się zapasy tradycyjnego paliwa.

Rozgrywka polega głównie na wieloosobowych starciach PvP. W przeciwieństwie do wielu podobnych gier tutaj za obsługę jednego okrętu odpowiada czteroosobowa załoga, a nie tylko jeden gracz. Każdy z graczy musi zresztą określić klasę dla swojej postaci, a może to być pilot, inżynier (mechanik) lub działonowy. Każda rola ma określone zadania, bez których statek nie będzie w pełni efektywny na polu bitwy. W bitwach może brać udział jednocześnie do 32 graczy.

Oprócz rozmaitych trybów PvP dostępny jest także tryb kooperacyjny, w którym dostajemy wielki otwarty świat, który możemy eksplorować i na który możemy wpływać. 

Każdy z okrętów można personalizować, nie tylko dobierając odpowiednie uzbrojenie, ale także modyfikując jego wygląd dzięki przedmiotom kosmetycznym.

Zobacz także

1 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz