Guns Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Guns royale 1 mmorpg
3,00 / 5

Guns Royale to zręcznościowa strzelanka w pikselowym świecie, który gracze obserwują w widoku w rzucie izometrycznym, a prócz tego mogą także wykorzystać technologię AR, aby oglądać wirtualne bitwy toczone choćby na blacie własnego biurka.


Rozgrywka

Gra Guns Royale oferuje dynamiczną rozgrywkę na zasadach battle royale, zgodnie z którymi każdy z zawodników dysponuje wyłącznie jednym życiem, a ostatni żywy na polu walki wygrywa. Gracze zostają zrzuceni w losowe miejsca na stale kurczącej się mapie, na której mogą znaleźć różne rodzaje broni palnej. Po zdobyciu uzbrojenia uczestnicy zabawy ganiają się po polu bitwy, ciągle ostrzeliwując. Pokonani rywale upuszczają zdobyte wczesniej wyposażenie. Eliminowanie innych graczy to także okazja do zdobycia punktów doświadczenia.

Gracze nie są przywiązani tylko do jednego rodzaju broni - mogą jednocześnie posiadać kilka różnych. W trakcie rozgrywki potężniejsze narzędzia zagłady pojawią się w losowych miejscach. Boje PvP toczą się w lokacjach pełnych opuszczonych zabudowań.

Technikalia

Guns Royale to kolorowa gra z karykaturalną, pikselową, ale trójwymiarową grafiką. Ta produkcja jest zintegrowana z technologią rozszerzonej rzeczywistości.

Za grę odpowiada studio Wizard Games.

Zobacz także

0 komentarzy