Habbo Hotel

Opis gry keyboard_arrow_down
Habbo
0,00 / 5

Habbo Hotel to towarzyska gra, w której najważniejszą rolę odgrywa nasza wyobraźnia.

Ten tytuł to raj dla role playerów.

Rozgrywka toczy się w tajemniczym hotelu, w którym możemy poznać innych jego mieszkańców, czyli de facto pozostałych graczy, na których brak Habbo Hotel raczej nie narzeka.

Gra jest w pewnym stopniu interaktywna, możemy korzystać z rozmaitych sprzętów i dostajemy zestaw emotek, dzięki którym możemy "pokazać światu" swój nastrój. Poza tym główna zabawa odbywa się na ogólnym czacie dla każdego z pomieszczeń. Możemy dla przykładu odwiedzić kawiarnię lub leżący na terenie hotelu park i tam rozmawiać z gośćmi przebywającymi na tym samym terenie.

Dodatkowo możemy zabawić się na przykład w projektanta budynków czy twórcę gier komputerowych i brać udział w konkursach społeczności, związanych z tymi dziedzinami.

Każdy z graczy posiada też własny pokój, do którego może zapraszać wybranych graczy, by tam w ciszy i spokoju prowadzić prywatne sesje RP.

Opcje personalizacji nie ograniczają się jedynie do naszej postaci. Możemy także umeblować i dekorować swój hotelowy pokój (lub pokoje).

Wbrew pozorom ta gra nie jest skierowana do najmłodszych, a do co najmniej nastolatków, głównie ze względu na potencjalnie toksyczne treści podczas sesji RP.

Zobacz także

1 komentarzy