Hackers Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Hakers online mmorpg
5,00 / 5

Hackers Online to mobilne MMO będące symulacją życia hakera. Rozgrywka skupia się na samym hakowaniu oraz ulepszaniu posiadanych przez bohaterów gry komputerów.


Warstwa Fabularna

Gracze wcielają się w poczatkowo niezaleznych hakerów, dla których włamywanie się do komputerów innych ludzi stało się sposobem na życie. Z tego się utrzymują i tym się rajcują. W grze występują rozmaite zadania fabularne, które wprowadzają użytkowników w szczegóły opowieści zawartej w tej produkcji.

Rozgrywka

Rozgrywka powinna przypaść do gustu wszystkim graczom takich tytułów jak Uplink. Podstawą zabawy jest włamywanie się do maszyn wybranych rządów, instytucji, postaci niezależnych, a także innych graczy. W ten sposób wykradane są pieniądze oraz kody oprogramowania, które może być wykorzystane na rózne sposoby. Należy także dbać o swój komputer, zabezpieczać go i ulepszać o nowe podzespoły i oprogramowanie.

W trakcie zabawy użytkownicy mogą korzystać z czatu i grupować się w gildie pełne ludzi połączonych wspólnym celem. Z drugiej strony można prowadzić potajemne działania dywersyjne, np. wysyłać rywalom wirusy, szkodliwe boty, wykradać ich dane czy zasoby.

Technikalia

Prosty styl grafiki i nieskomplikowana rozgrywka sprawiają, że gra jest lekka i można ją uruchomić nawet na starszych urządzeniach.

Zobacz także

0 komentarzy