Happy Wars

Opis gry keyboard_arrow_down
Happywars
3,00 / 5

Happy Wars to tytuł, za który odpowiada japońskie studio Toylogic, które stoi za Super Smash Bros. Brawl i Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up. 

Gra zadebiutowała w 2012 roku, udostępniając początkowo jedynie dla posiadaczy konsoli X360 możliwość toczenia sieciowych potyczek w gronie nawet 30 osób. Od 2014 roku gra jest dostępna także dla posiadaczy komputerów osobistych.

Happy Wars na pierwszy rzut oka przypomina grę MOBA osadzoną w trójwymiarowej grafice, jednak nie jest to do końca prawdą. Nie spotkamy tutaj minionków czy linii, ale w podobnym do gier MOBA stylu podczas meczu zdobywamy doświadczenie i poziomy dla swojej postaci, które resetują się po każdej grze. Celem walki dwóch ścierających się w boju drużyn jest zniszczenie bazy przeciwnika i oczywiście obrona własnej. "Bazy" w rzeczywistości nie są zwykłymi strukturami, podobnymi do tych z gier MOBA, a są otoczonymi murami fortecami. Podczas rozgrywki gracze mogą budować wieże obronne, które pozwalają na odradzanie się poległych postaci w ich pobliżu lub konstruować maszyny oblężnicze. Dodatkowym smaczkiem dla zwolenników drużynowych walk jest możliwość aktywacji potężnych umiejętności przez kilkuosobowe grupy graczy, które muszą się zgromadzić w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, aby tego dokonać. 

Happy Wars posiada bardzo kolorową i wesołą grafikę, co jest adekwatne do tytułu. Rozgrywka jest dynamiczna i wypełniona akcją po brzegi. Drużyny, które chcą być naprawdę skuteczne nie mogą improwizować, ale muszą opierać się na taktyce, strategii i przede wszystkim na pełnej współpracy. Mapy na których gramy są rozległe i ciekawie skonstruowane. Do dyspozycji graczy oddano kilka klas postaci, które można dowolnie zmieniać przy okazji odradzania się. Wraz z kolejnymi rozgrywkami możemy odblokować elementy, które mogą nam posłużyć do personalizacji wyglądu postaci.

Oprócz sieciowego PvP dostępny jest kooperacyjny tryb PvE, w którym możemy odpierać kolejne fale nacierających wrogów. Tryb PvE pozwala również na zabawę dla pojedynczego gracza bez podłączenia do internetu.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz