Hero Siege

Opis gry keyboard_arrow_down
Herosiege
5,00 / 5

Hero Siege można w skrócie i bardzo ogólnikowo nazwać platformowym H&S-em.

Rozgrywka została zaprojektowana tak, aby zarówno samotni gracze, jak i ci, którzy preferują rozgrywkę ze znajomymi lokalnie lub online, mogli cieszyć się pełną kampanią oraz wszystkimi możliwościami gry. Korzystając z sieci wspólnie bawić się może maksymalnie czterech graczy.

Hero Siege zachwyca przede wszystkim świetną, klimatyczną grafiką, która została wykonana zgodnie z techniką PixelArt. Oprawa dźwiękowa również dodaje nastrojowi uroku.

Fabuła w skrócie toczy się wokół końca świata, przewidywanego w "Starożytnej Księdze Objawień", który ma być związany z przybyciem szatana w cielesnej postaci. Co za tym idzie wszędzie pojawiają się hordy krwiożerczych potworów, lecz na ich drodze stają gracze. Do wyboru mamy kilka zupełnie różnych postaci, które możemy rozwijać wedle upodobania oraz uzbrajać w wybrany ekwipunek. 

Sama rozgrywka jest ogólnie bardzo dynamiczna i skupia się głównie na odpieraniu kolejnych fal potworów. Po odwiedzinach w mieście możemy wzbogacić się o misje, które przyspieszą rozwój naszych postaci.

Podczas każdej sesji większość lokacji, stworów czy nawet bossów jest generowana losowo, co sprawia, że każda rozgrywka jest inna.

Zobacz także

1 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz