Heroes in the Sky

Opis gry keyboard_arrow_down
A323f98adeb96530972136033d044fd3
3,42 / 5

 Heroes in the Sky to jeden z najbardziej interesujących tytułów na nudnym i monotematycznym rynku MMORPG. Studio GamesCampus stworzyło idealne połączenie symulatora lotniczego i sieciowej rozgrywki, gdzie nie liczą się posiadane przedmioty tylko zręczność i zdolności manualne gracza. Gra przenosi nas do czasów II Wojny Światowej, gdzie jednak przez większość czasu będziemy oglądać niebo i dziób naszego samolotu, aniżeli architekturę i krajobraz tamtych lat.

Już na samym początku jesteśmy zmuszeni wybrać pomiędzy dwoma frakcjami – Axis i Allies. W skład Osi wchodzą Niemcy, Włochy i Japonia, a Aliantów - okręty Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Sowietów. Oprócz zmian w wyglądzie, samoloty nie różnią się niczym szczególnym i naprawdę trudno jest znaleźć wyróżniającą się jednostkę, która była by źle zbalansowana i „wystawała” ponad innych.

W Heroes in the Sky mamy ponad 100 różnych maszyn, które podzielone są na trzy rodzaje samolotów – Fighters (typowy ataker), Bombers (ogromna siła rażenia) oraz Gunners (supporter). Zarobione pieniądze możemy przeznaczyć na kupno specjalnych działek bojowych, amunicji i innych bonusów. W miarę zdobywania kolejnych poziomów odblokowujemy modele samolotów i zyskujemy nowe umiejętności. Maksymalny lvl wyznaczono na 49.

Rozgrywka dzieli się na pięć trybów: Campaign, Occupation, Raid, Attack and Defend oraz Skirmish Mode. Szczególnie ostatni mod jest mega widowiskowy, gdzie 16 różnych graczy walczy w trybie Deathmatch. Niemniej ciekawy jest tryb Attack and Defend, w którym w jednej rundzie atakujemy, a w kolejnej bronimy punktów kontrolnych. Możemy także wybrać bardziej spokojną zabawę i polatać w Raidach lub poeskortować większe jednostki.

Swoją zabawę z Heroes in the Sky każdorazowo zaczynamy w hangarze na lotnisku, skąd mamy możliwość odwiedzenia kilku sklepów i kwatery głównej.

Pamiętajcie - w pierwszej kolejności Heroes in the Sky to przede wszystkim symulator lotniczy, a tylko w malutkiej jego części gra MMORPG. Jeśli masz dość elementów fantasy, a łuk i miecz chcesz zamienić na coś bardziej „nowoczesnego” – nie czekaj i już dziś pobierz klienta gry.

Zobacz także

15 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz