Heroes of the Multiverse

Opis gry keyboard_arrow_down
Heroesofthemultiverse mmorpg
0,00 / 5

Heroes of the Multiverse to nietypowa gra łącząca w sobie mechaniki klasyczne dla gier MOBA z zasadami znanymi z gier Battle Royale. Pośród grywalnych postaci znalazł się między innymi Van Helsing.


Warstwa Fabularna

Fabuła Heroes of the Multiverse przedstwia mroczną rzeczywistość stanowiącą doskonały plac zabaw dla znanych łowców potworów, takich jak między innymi wspomniany wcześniej Van Helsing. Trzonem rozgrywki są wieloosobowe potyczki, więc opowieść zawarta w grze stanowi jedynie tło.

Rozgrywka

Heroes of the Multiverse stanowi nie lada mieszankę, w której mieści się oparta na umiejętnościach i doświadczeniu bohaterów mechanika rozgrywki (także z widokiem w rzucie izometrycznym) oraz zasady "każdy na każdego" klasyczne dla gier z gatunku Battle Royale. Każdy z grywalnych bohaterów dysponuje szeregiem zdolności, z których może aktywnie korzystać podczas walki. Do tego dochodzi cała gama możliwości związanych z mapą i przedmiotami. Prowadzeni przez graczy herosi mogą korzystać z rozmaitych środków transportu, w tym łodzi i smoków. Dzięki temu zabawa jest dynamiczna i przepełniona akcją, oferując ogromną ilość rozwiązań, możliwości i taktyk.

Dodatkową atrakcją są efekty pogodowe realnie wpływające na rozgrywkę. Przykładowo deszcz sprawia, że podłoże jest śliskie, a postacie mają problem z utrzymaniem równowagi, natomiast burza wywołuje agresję wśród neutralnych stworzeń zamieszkujących lasy.

Technikalia

Heroes of the Multiverse to wysokiej jakości szczegółowa oprawa graficzna oraz odważne zastosowanie fizyki ragdoll. Każdy atak czy skill wywołuje efekt imitujący naturalne zachowania. Dzięki temu rozrgrywka jest bardziej realistyczna i dynamiczna.

Gra powstała na silniku Unreal Engine 4.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz