Heroes & Rats Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Heroes and rats online mmorpg
3,00 / 5

Heroes & Rats Online jest mobilnym tytułem MMORPG w stylu retro. Pikselowa grafika została połączona z najbardziej sztandarowymi mechanikami rozgrywki, które doskonale znają wszyscy fani gier MMO.


Warstwa Fabularna

Fabuła w tej grze jest mocno ograniczona i szczątkowa. W trakcie właściwej rozgrywki nie jesteśmy wprowadzani w tajniki historii świata gry poprzez questy ani w zasadzie w żaden inny sposób.

Naszą postać prowadzimy przez średniowieczne realia, w których znalazło się miejsce na fantastykę - mamy tutaj magię, rozmaite monstra i epickie artefakty. Wbrew temu, co może sugerować tytuł, naszymi przeciwnikami nie są tylko i wyłącznie szczury, ale cała gama różnorodnych stworów.

Rozgrywka

Rozwój postaci opiera się głównie na grindzie, czyli nieustannej walce z potworami, dzięki której zdobywamy doświadczenie i nowe przedmioty. Tej walki nie musimy podejmować samodzielnie, ponieważ w grze zaimplementowano system grupowania się graczy oraz przejrzysty czat. Mamy tutaj także oparty na skillach system rozwoju postaci, ekwipunku i handlu.

Heroes & Rats Online ma także unikatowy system głodu. Musimy dbać, aby nasza postać zawsze miała coś do jedzenia, aby uniknąć negatywnych efektów związanych z niedożywieniem. Dodatkowo zadbano o o cykl dnia i nocy - po zmroku musimy być zaopatrzeni w pochodnie, w innym wypadku będziemy wędrować na ślepo.

Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym.

Technikalia

Pikselowa grafika w stylu retro oraz bardzo łagodny przebieg gry (brak pryskającej na wszystkie strony krwi) sprawia, że ten tytuł można polecić nawet młodszym graczom.

Gra została stworzona przez naszego rodaka.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Na jakim modelu powinna działać nasza wersja Lost Ark Online?

Wyniki

Obrazek dnia

Eso

Kalendarz